ANA SAYFA | SİTE HARİTASI
YALITIM MALZEMELERİ FİYAT LİSTESİ
CİNSİ BİRİM FİYAT
10 DANSTE STRAFOR PAKET 00,00 TL
ASMOLEN STRAFOR ADET 00,00 TL
16 DANSTE KARBONLU STRAFOR PAKET 00,00 TL
24 DANSTE MAVİ STRAFOR (STROLİNE) PAKET 00,00 TL
ONDOLİN ALTI STRAFOR M3 4,90 TL
İZALASYON MALZEMELERİ FİYAT LİSTESİ
CİNSİ BİRİM FİYAT
3 MM KEÇELİ MEMBRAN (P 3000 İZOPAK) TOP 00,00 TL
4 MM KIRMIZI KUMLU MEMBRAN (İZOPAK) TOP 00,00 TL
4 MM YEŞİL KUMLU MEMBRAN (İZOPAK) TOP 00,00 TL
4 MM FOLYOLU MEMBRAN (İZOPAK) TOP 00,00 TL
LİKİT MEMBRAN ASTAR (STROLİNE) TENEKE 00,00 TL
MEMBRAN ASTAR (4x4) TENEKE 00,00 TL
ÇUVALLI ÇATI ALTI MEMBRAN (KİREMİT ALTI 20 MT) TOP 00,00 TL
SİKA KAUÇUKLU MEMBRAN (SİKA İGOLFLEX 205) BİDON 00,00 TL
SİKA TOP SEAL 107 SET 00,00 TL
SİKA 1 30 KG BİDON 00,00 TL

Avrasya Demir Beton Grubu olarak İzolasyon ve Yalıtım faaliyetlerimiz;
Çatı izolasyonu, yalıtım, çatı membran izolasyon uygulamaları, temel yalıtımı, ısı yalıtımı, temel perde izolasyonu, dış cephe mantolama uygulamaları, enjeksiyon uygulamaları ve negatif yönden binaya sızan suların engellenmesi, enjeksiyon izolasyonları, teras çatı izolasyonu uygulamaları, çatı arası ısı izolasyonu, ıslak hacimlerde sürme esaslı izolasyon uygulamaları yapmaktayız. Ayrıca firmamız epoksi ve zemin kaplama alanlarında da faaliyet göstermektedir.

1. Su yalıtımı nedir?
Yapılarımıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur. Yapılarımız; yağmur, kar, toprağın nemi, yapının inşa edildiği zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve tuvalette kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalır. Yapımızı ve konforumuzu tehdit eden sudan korunmak için yapılan işlemlere su yalıtımı denir.

2. Su yalıtımının faydaları nelerdir?
Binalarımıza nüfuz eden su, yapımızın taşıyıcı kısımlarında yer alan demirlerin paslanmasına ve taşıma kapasitesinin düşmesine yol açar. Su, betonun çürümesine ve çatlamasına neden olur. Su yalıtımı uygulaması, binanın güvenliğini sağlamasının yanı sıra bakteri ve küf oluşmasını, suyun çatılarımızdan veya tavanlarımızdan damlamasını önleyerek sağlıklı ve konforlu ortamlar sağlar.

3. Su yalıtımı nerelere uygulanır?
Su yalıtımı, yapılarımıza suyun girebileceği alanlara yapılır. Bunlar; toprak ile temas eden duvarlar,temeller ve zemine oturan döşemeler, suyun yapı dışında birikebileceği veya suyun basabileceği seviyenin altındaki dış duvarlar, balkonlar, teras ve eğimli çatılar ile banyo, lavabo, tuvalet gibi ıslak hacimlerdir. Su yalıtımının bir diğer uygulama alanı da suyun içerisinde kalmasını istediğimiz su deposu, suni gölet ve havuz gibi yapılardır.

1. Isı Yalıtımı Nedir?
Farklı sıcaklıktaki iki ortam arasında ısı transferini azaltmak için yapılan işleme ısı yalıtımı denir.Bunu sağlayan malzemelere ısı yalıtım malzemesi adı verilir. Isı yalıtım malzemelerinin en temel özelliği ısı iletim katsayısıdır.( ) IS0 ve CEN Standardına göre ısı iletim katsayısı 0,065 W/mK değerinden küçük olan malzemeler ısı yalıtım malzemesi olarak tanımlanır. Diğer malzemeler yapı malzemesi olarak kabul edilir.

2. Isı Yalıtım Malzemeleri
Cam Yünü, Taş Yünü, Ekstruded Polistren (XPS), Ekspanded Polistren (EPS), Poliüretan (PU), Odun Talaşı levhalar, Cam Köpüğü, Fenol Köpüğü, Mantar levhalar

 

Hazır Beton İnşaat Demiri Çimento Tuğla Fayans Yapıştırıcı Pvc Boru Mantolama
İzolasyon Gazbeton Kum Mıcır Asmolen Membran Strafor
Çelik Hasır Plywood Demir Beton Alçı Kiremit Ytong

Bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız.